Raadiokohtvõrgu komplekt Shuttle’i personaalarvutitele: WLN-C ja WLN-S
Shuttle’i tarvik WLN-C / WLN-S on raadiokohtvõrgu komplekt, mis koosneb Mini-PCIe kaardist, kahest antennist ja vajalikest juhtmetest. See tarvik on ettenähtud ühilduvate Shuttle’i personaalarvutite jaoks, et varustada need standardile IEEE 802.11b/g/n vastava raadiokohtvõrgu suutlikkusega. Saavutatav on kuni 300 Mbit/s edastuskiirus ning toetatud on ka AES-krüpteerimisega WPA2.

Millised on selle komplekti eelised tavalise raadiokohtvõrgu USB-pulgaga võrreldes?
1. Mini-PCIe kaart paigaldatakse arvuti korpusesse, mistõttu on see paremini kaitstud mis tahes omavoli ja varguse eest.
2. Integreeritud lahendus on esteetiliselt kenam.
3. Maksimaalse tõhususe tagamiseks peaks antenn olema vähemalt 6 cm pikkune (pool lainepikkust sagedusel 2,4 GHz),mistõttu tagab selle komplekti antenni pikkus suure eelise USB-pulga ees.
4. Kahe antenni kasutamine muudab seadmetevahelise side töökindlamaks ning võimaldab samal ajal edastada ka kaht signaali, tagades nii ühe antenniga raadiokohtvõrgu seadmetega võrreldes märgatavalt suurema kiiruse.
5. Mini-PCIe kaartide edastusprotokoll on USBga võrreldes vähem kompleksne, mis aitab hoida protsessori koormust madalamana.