Miks Shuttle

Kompaktne formaat

Väljastpoolt vaadates väike, seestpoolt vaadates suur: Shuttle’i Mini PC-d töötavad uusimate energiasäästlike tehnoloogiate ja ka kiireimate komponentidega. Shuttle’i Mini PC mahub tänu oma kompaktsetele mõõtudele ka kõige napimasse ruumi. Samas oleks kahju teda seal peidus hoida. Tehke talle oma laual ruumi! Või elutoas. Laske teistel teie ostust osa saada.

Atraktiivne disain

Puhas alumiinium – kuhu silm ka ei ulatu. Töötlusega antud kõrge kvaliteet mini PC eelkäijal põhineva teadmistepagasi alusel. Peene viimistlusega, harjatud pindade ja mitmekordselt värvitud korpusekatetega. Ja varustatud kirega detailide suhtes: kohandage oma Shuttle Mini PC välimust oma vajaduste järgi. Ja te ei osta enam ealeski poeriiulis seisvat standardset PC-d…

Alati korraliku jahutusega

Ka pingelises olukorras: hoidke külma pead. Kui hästi te seda suudate? Shuttle’i Mini PC-d hoitakse optimaalsel tasemel intelligentse jahutussüsteemi abil. See töötab taustal diskreetselt ja madala müratasemega – alati. Märkamatu ja diskreetne – kui teil on vaja enda kõrvale tõelist professionaali.

Rikkalikult omadusi

Uut Mini PC-d on lihtne ühendada iga välisseadmega tänu suurele ühenduvusele, milles veenab teid avar valik konnektoreid. Muhk otsaesisel jäi loodetavasti viimaseks – kaasaegsed Mini PC-d seisavad laua peal ja mitte laua all. Digitaalsete fotode ja muusika salvestamine USB-pulgale on nüüd palju kiirem. Shuttle’i Mini PC-desse mahub mitu kõvaketast, pakkudes külluslikku ruumi lisamälu mahutamiseks.

Alumiiniumist korpus muudab Shuttle’i Mini PC nii kergeks, et teda on lihtne endaga kaasas kanda. Hankige endale Shuttle’i kott ja PC mobiilsus paraneb veelgi. Võtke Shuttle’i Mini PC endaga kooli või tööle või isegi suvepuhkusele kaasa.

Ülimalt mitmekülgne

Shuttle’i Mini PC-d mitte üksnes ei valda teie igapäevatööd kontoris. Tänu võimsale varustusele on need valmis vallutama ka elutoa ning võivad lihtsasti asendada erinevaid üksikuid eraldiseisvaid seadmeid – sealhulgas DVD/Blu-ray pleierit, videosalvestajat, mängukonsooli ja muusikakeskust. Mitme suuremõõtmelise seadme asemel vajate vaid ühte – Shuttle’i Mini PC-d.